BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 15952035
nr 1595 2035
Bordslampa
Tuben, Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970-tal. Vit plast, fot i vitlackerad metall. Längd: 90 cm. Höjd: 41 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:33:33
100 kr
150 kr
250 kr
29 jan
50/60/70-tal
Läs mer om 50/60/70-tal